Průmsylové haly - Pragmet
Průmyslové haly - GSP
Rodinné domy - Vila Chodov

Lité potěry, BAUMIT CSFE 225Lité potěry BAUMIT CSFE 225 je kvalitní řešení pro podlahy rodinného domu i velkých celků, snadná aplikace a doba zpracovatelnosti, příznivá cena, betonáž rodinného domu za jediný den.

 

Kvalitní podlahové systémy dávají prasklinám a křivým podlahám sbohem. Při použití například systému BAUMIT, litý potěr CSFE 225, je možné provést betonáž podlah celého rodinného domu za jediný den. Antihydrový potěr je určen pro strojní zpracování, je aplikován pomocí čerpadla a hadic od průměru 40mm. Důkladná příprava podkladu, cit a odbornost pracovníků tak přináší vyšší kvalitu za přijatelnou cenu v relacích okolo 400,-Kč/m2 bez DPH. Betonáž je možná v tloušťkách od 25mm, obvykle 40mm, u podlahového vytápění 35mm nad "trubky".

Jak to funguje ? Po konzultaci s technikem od společnosti BAUMIT objednáte materiál, stroj pro zpracování, který obvykle zprovozní technik výrobce, provedete betonáž, druhý den prožíznete dilatace, hotovo.

Technik přiveze stroj pro zpracování směsi - DUOMIX

Připravený podklad zkontrolujeme

Jednoduše nalijeme z hadice, hlídáme výšku

Urovnáme pomocí hliníkové lišty

Vychutnáme si rovinnost betonu, pochopitelně druhý den kontrolujeme

Rychlá a snadná betonáž má další výhodu, žádné praskliny, kroucení, lavóry, pevnost je mimořádně dobrá. Běžná betonáž je časově náročná, zatížení podlah je možné po 3-4 dnech, lité potěry BAUMIT jsou pochůzné již po 24 hodinách.

Betonáž provedla firma HERNGROUP CZ,s.r.o. - pro region Mladá Boleslav objednávejte ZDE.

 

 

Související odkazy
Lité potěry - ukázka z realizace
Tisk
Zpět