Průmsylové haly - Pragmet
Průmyslové haly - GSP
Rodinné domy - Vila Chodov

Komín, Schiedel - obezdívka z klinkeruNadstřešní část komína, v nasšem případě systém SCHIEDEL, z čeho doporučujeme ? Jednoznačně kvalitní KLINKER, mrazuvzdorné, ostře pálené cihly

 

Z čeho postavit nadstřešní část ? Životnost je na prvním místě, ostře pálená mrazuvzdorná cihla je tím nejvhodnějším řešením. Garantovanýcm řešením jsou komíny společnosti SCHIEDEL řazené dle jednotlivých druhů využití, nadstřešní část může být řešena trojím způsobem :

  1. krakorcová deska, cihelná obezdívka, krycí deska
  2. sestava UNIFINAL z betonových dílců s imitací cihel, krycí deska
  3. krycí komplet ( kamufláž, kterou lze nasadit na hotový základní komín )

Cihelná obezdívka se vyznačuje nejvyšší životností, předpokladem je použití kvalitních cihel. Celkový efekt je pohled na klasický robustní komín s maximální odolností proti povětrnostním vlivům, nepoužívejte levné nasákavé lícovky jako je například JIRČANKA.

Komín jako víno, čistota provedení a přesné spáry od pracovníků HERNGROUP CZ,s.r.o.

Masivní dvoupruduch, 1x 200mm, 1x 160mm

Sestava UNIFINAL je esteticky "hubený" komín, jedná se o beton povrchově upravený podobně jako například střešní tašky BRAMAC. Výhodou je rychlá montáž.

Vidíte rozdíl ? Špejle UNIFINAL oproti robustní obezdívce

Alternativu hotových plášťů ani neuvedu, jedná se o nejhorší nápad na komín, je to jen záplata, kde se nehodí architektům přírodní barva cihly, papundekl na střechu nepatří ! Cenové hladiny se neliší více než o 8%, jednoznačně doporučím obezdívku.

 

 
Tisk
Zpět