Průmsylové haly - Pragmet
Průmyslové haly - GSP
Rodinné domy - Vila Chodov

Čistička odpadních vod fungující bez elektrické energieSotralentz - jedna z prvních firem na evropském trhu, která začala s výrobou zařízení určených ke stavbě čističek odpadních vod. Prodává tuto technologii už více než 30 let, kdy k založení společnosti došlo už před více než 100 roky. Firma Sotralentz má tisíce spokojených zákazníků v celé Evropě.

 

Jsme jedinou společností na českém trhu, která nabízí biologickou čov fungující bez použití elektrické energie na principu gravitace. Čističky odpadních vod s biofiltrem jsou určeny k likvidaci odpadních vod z rodinných domů, chat, penzionů, hotelů apod. všude tam, kde není kanalizace. Sestávají se ze septiku s filtrem Epurbloc a vlastního biofiltru. V důsledku hydraulického uzpůsobení tvaru septiku s Epurblockem sedimentuje odpadní voda při velmi pomalém proudění na dně, organické sloučeniny obsažené ve vytvořených usazeninách se díky procesu kvašení rozkládají působením anaerobních bakterií na minerály, vodu a plyn. Speciální konstrukční tvar septiku zaručuje stupeň anaerobního vyčištění odpadní vody do takové míry, že může být tato voda odvedena dále do biofiltr, kde následuje další fáze jejího čištění – oxidace. Voda přitékající na filtr je jeho konstrukčním uspořádáním – sprchou při gravitačním průtoku kapénkově provzdušňována, tím se zlepšuje její hodnota BSK na takové parametry, že při dalším jejím okysličení přes provzdušňující šachtu opouští voda čističku v jakosti požadované evropskou normou na kvalitu vyčištěné vody.

Epurbloc, čistírna odpadních vod


Výhody čističek odpadních vod
• čov funguje bez elektrické energie na principu gravitace
• vysoká životnost
• vysoká účinnost čištění
• tichý provoz bez zápachu
• jednoduchá instalace (zvládne to každá instalatérská firma bez problému dle našeho návodu k instalaci)
U našich čističek odpadních vod byla provedena certifikace ve smyslu §10 zákona č. 22/1997 Sb., a Strojírenský zkušební ústav vydal certifikát č. B-30-00252-06.

Čistírny odpadních vod

Roman Böttcher
A.B.Svojsíka 725/1
682 01  Vyškov
IČ: 72478489
DIČ:CZ680904942
Mobil: +420721854858
e-mail:
http://www.romanboettcher.com
ICQ: 321775519
Skype: Roman Böttcher


Související odkazy
http://www.romanboettcher.com
Tisk
Zpět